В Міносвіти назвали дати початку навчання у вишах

Сергій Шкарлет Lb.ua

Навчання у вишах розпочинатиметься згідно з рішенням Державної комісії ТЕБ та НС

Навчання у вищих навчальних закладах розпочнеться з 1 вересня для старших курсів та з 15 вересня - для першокурсників бакалаврату та магістратури. Про це під час засідання Спілки ректорів вищих навчальних закладів України заявив т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет, передає "Укрінформ".

"Освітній процес починатиметься з 1 вересня для старших курсів, з 15 вересня рекомендовано починати для тих, хто вступив на перший курс, і для магістратури. Але заклад вищої освіти може прийняти (рішення про початок навчального процесу — ред.) з будь-якої (дати — ред.), це є", - сказав Шкарлет.

За словами міністра, навчання у вишах розпочинатиметься згідно з рішенням Державної комісії ТЕБ та НС, відповідно до розподілу областей на 4 зони.

Він також повідомив, що наразі випускники створили близько 90 тисяч електронних кабінетів для вступу на бакалаврат і приблизно 20 тисяч електронних кабінетів для вступу на магістратуру.

Новини за темою: У Міносвіти розповіли, в яких регіонах з 1 вересня діти зможуть піти до школи

Нагадаємо, з 1 вересня школи працюватимуть, виходячи з того, в якій зоні захворюваності буде регіон: "зеленій", "жовтій", "помаранчевій" або "червоній". Уряд планує, що навчальний рік розпочнеться відповідно до одного з трьох сценаріїв. В "червоній" зоні освітній процес буде заборонено.

Loading...