В інтернаті Хмельниччини - спалах коронавірусу: Влада екстрено розгортає госпіталь

Фото з відкритих джерел

У будинку для людей похилого віку COVID-19 підтвердили у понад 40 осіб

У місті Китайгород на Хмельниччині стався спалах коронавірусу COVID-19 у будинку-інтернаті для людей похилого віку, в зв'язку з чим обласна влада розгорнула на території закладу госпіталь. Про це повідомляє місцеве видання "Подолянин" з посиланням на директора інтернату Наталію Базюк. 

За її словами, першою захворіла працівниця закладу, а через деякий час у жінки діагностували пневмонію. 

"Відповідно до розслідування, ймовірно, першою захворіла наша працівниця, згодом у неї діагностували запалення легень, однак на ПЛР-тест її ніхто не направив", - зазначила директорка інтернату Наталія Базюк. 

Як зазначається, коронавірус лабораторно підтвердили щонайменше у 43 осіб. З них 12 осіб - працівники, які проходять лікування вдома. Ще 31 хворий - підопічні, які перебувають під контролем лікарів. 

Новини за темою: Наступного тижня області отримають препарат для лікування COVID-19, – МОЗ

За попередньою інформацією, стан хворих легкий. У деяких з них хвороба протікає без симптомів. 

Пізніше у протоколі комісії з питань ТЕБ і НС зазначили, що на території будинку-інтернату було вирішено розгорнути тимчасовий шпиталь. Крім цього, заклад тимчасово закрили на карантин. Зазначається, що біля входу чергуватимуть правоохоронці задля уникнення контакту хворих з їхніми родичами.

Нагадаємо, нещодавно спалах коронавірусу COVID-19 зафіксували у Львівському ліцеї міжнародних відносин імені Василя Стуса, у зв'язку з цим заклад достроково відправили на канікули.

Loading...