live

У ДПСУ пояснили, коли скасують обмеження на перетин лінії розмежування

Співробітники Держприкордонслужби на кордоні

Державна прикордонна служба

У відомстві стверджують, що за вагомих причин громадяни можуть перетнути лінію розмежування за окремим рішенням командувача Об’єднаних сил

Пропуск через лінію розмежування осіб та транспортних засобів не здійснюватиметься до окремого розпорядження. Про це повідомила пресслужба Державної прикордонної служби України.

"Задля запобігання пандемії, яку може спричинити COVID-19, продовжують діяти обмеження подорожування через КПВВ, пропуск через лінію розмежування осіб та транспортних засобів не здійснюватиметься до окремого розпорядження", - йдеться в повідомленні.

Разом з тим в Держприкордонслужбі зазначили, що за вагомих причин гуманітарного характеру або критичних життєвих обставин, громадяни можуть перетнути лінію розмежування за окремим рішенням командувача Об’єднаних сил. Для цього необхідно мати відповідні підтверджуючі документи.

Новини за темою: На кордоні з Росією виявили двох порушників карантину

Нагадаємо, раніше у Держприкордонслужбі перерахували перелік пунктів пропуску, які ще функціонують з боку України та суміжних країн і якими можна скористатися, якщо ви пересуваєтеся автівкою.

Loading...