live

У Держприкордонслужбі пояснили, хто має проходити обов’язкову обсервацію після перетину кордону

Співробітники Держприкордонслужби на кордоні

Державна прикордонна служба

Речник Держприкордонслужби зазначив, що на кордоні продовжують оформляти інформативні згоди про самоізоляцію

Обов’язковою обсервацією після перетину кордону мають займатися усі громадян, які перетинають державний кордон, але існують і деякі виключення. Про це в коментарі "Українській правді" розповів речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

"Постановою 255, яка вносить зміни до постанови про заходи безпеки щодо недопущення коронавірусної інфекції передбачено обов'язкову обсервацію для громадян, які перетинають державний кордон. Також там є категорія людей, яких це не стосується (представники дипломатичних установ, водії вантажного транспорту, екіпажі повітряних та морських суден).

Однак додам, що місця для обов'язкової обсервації мають визначити облдержадміністрації, а також виділити транспорт для доставки людей до визначених місць. І все це має відбуватися в супроводі представників Нацполіції. Як зазначило керівництво держави, такі місця (обсервації - ред.) зараз визначаються. Не виключено, що найближчим часом ця норма буде функціонувати повністю для всіх людей, які слідують в Україну", - сказав Демченко.

Речник Держприкордонслужби зазначив, що на кордоні продовжують оформлювати інформативні згоди про самоізоляцію. Так, з 22 березня видано понад 46 тисяч згод на добровільну самоізоляцію.

Новини за темою: У Держприкордонслужбі розповіли, де ще можна перетнути кордон автотранспортом

Нагадаємо, з 6 квітня в Україні почали діяти посилені обмеження карантину через пандемію коронавірусу COVID-19.

Loading...