В анексованому Криму депутати в шубах привітали блокадників Ленінграда пирогами в пакетах

Такі дії місцевої влади розкритикувала громадкість

Ветеранам вручають караїмські пироги Медуза

В анексованому Криму жінки-депутати міськради Керчі відвідали ветеранів, щоб привітати із днем зняття блокади Ленінграда, і вручили їм медалі, грамоти та квіти, а також пироги, загорнуті в поліетиленові пакети.  Про це повідомляє Meduza.

Згідно з повідомленням, голова міськради Керчі Майя Хужина разом із іншими депутатами, які одягнули з цієї нагоди шуби, відвідали 11 пенсіонерів та вручили їм хліб, загорнутий в пакети.

Користувачі соцмереж розкритикували Майю Хужину, що опублікувала фотографії із зустрічі з пенсіонерами в своєму фейсбуці (зараз пост недоступний). "Символічний хліб з наших рук люди, які пережили голод, брали з особливим трепетом", - написала вона. У коментарях один з користувачів запитав, чи можна було подарувати пенсіонерам щось крім хліба і медалей. У відповідь Хужина заявила: "Ці люди не мають потреби в подарунках. Їм потрібно людське спілкування, доброта і повага".

Слід зауважити, що до обурених користувачів соцмережі приєдналися деякі "високопосадовці" влади анексованого Криму, зазначивши, що цей випадок є свідченням блюзнірства та  приниження. На цей інцидент навіть відреагували в російській Держдумі, так глава комітету з праці і соціального захисту Ярослав Нілов засудив депутатів за "формальний, бездушний підхід заради галочки". 

Згодом прессекретар міськради Керчі, що також брала участь в зустрічі із блокадниками, розповіла в ефірі однієї із російських радіостанцій, що пенсіонерам дарували не хліб, а караїмські пироги "ручної роботи з картоплею та м'ясом", а все розкрутили як ніби це якісь жебрацькі подачки. Представник міськради розповіла, що з кожним ветераном депутати зустрічалися не більше п'яти хвилин, вони поспішали і їм ніколи було зняти шуби, і додала, що парламентарії вислухали прохання пенсіонерів і 31 січня передадуть одному з них ліки, іншому - інвалідний візок.

Водночас на цьому історія не закінчилася. Згодом з'явилася інформація, що глава міської ради Керчі Майя Хужина і її заступниця подали у відставку через негативну суспільну реакцію на проведену акцію, але в останній момент Хужина передумала. На своїй сторінці у соцмережі вона писала, що відкликає свою заяву, адже "це була миттєва слабкість".

Нагадаємо, напередодні у міжнародному аеропорту "Домодєдово" п'яна жінка, яка перебувала на борту пасажирського літака, що прибув із Сімферополя в Москву, погрожувала підірвати авіасудно.

Loading...