live

"Уся країна вважає мене шльондрою": Клітіна поскаржилася на сексистський булінг

Олександра Клітіна Скріншот відео

Гостя студії заявила про переживання сина

Колишня заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна поскаржилася на сексистський булінг і заявила, що через заголовки у ЗМІ вся країна вважає її "шльондрою".

Про це вона заявила в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK.

Ведучі поцікавилися у гості програми, чи оприлюднене нею сьогодні відео – це жарт, а чи справді Олександра Клітіна планує створити власну політичну силу.

"Знаєте, спочатку я думала, що це жарт. Хотіла зробити, як мінімум, жарт. Уже, в принципі, більше не буде. У принципі, всі вважають, вся країна вважає мене шльондрою. Реально, що ще може... Судячи з новин. Подивіться на заголовки! "Учасниця секс-скандалу нарешті влаштувалася на роботу". Ну, що це за заголовок? Це реально сексистський булінг. Та хватить вже нарешті! А взагалі у тих журналістів, це ж теж є жінки, у тих жінок є діти. Взагалі, вони уявляють, що переживає мій син у школі, коли його мама, вибачте, – хвойда у нас у пресі. Ну, це взагалі просто жесть! Хай сміються! Це я з них сміюся, з цих депутатів, які тільки думають, про члени якісь, блін, вибачте, частини тіла", – сказала гостя ток-шоу.

Новини за темою: Олександра Клітіна відверто зізналася: "Так, у мене зроблені груди. У мене був дитячий комплекс"

Нагадаємо, 18 листопада був опублікований запис розмови депутатів "Слуги народу", де згадувалося, що одна із заступників міністра отримала свою посаду "через ліжко". У Тelegram-каналах заявили, що йдеться про Олександру Клітіну – заступника міністра транспорту та інфраструктури.

А вже 27 листопада Кабінет міністрів України звільнив Клітіну з посади заступника міністра інфраструктури з питань євроінтеграції.

Loading...