Усі справи про розкрадання будуть поховані, – Влащенко про ліквідацію "Укроборонпрому"

Журналістка та телеведуча Наташа Влащенко

ZIK

Тож "під уламками там все вляжеться", прогнозує журналістка

У разі ліквідації державного концерну "Укроборонпром" усі справи про розкрадання будуть просто поховані.

Про це у програмі "Інсайди тижня з Влащенко" на телеканалі ZIK заявила журналістка, телеведуча Наташа Влащенко.

"Здавалося б, армія у нас в пріоритеті, ми повинні її реформувати, ми повинні робити так, щоб в кінцевому підсумку ця кровоточива рана на сході закрилася, щоб наша армія була сильною. Що відбувається сьогодні: ось приклад "Укроборонпрому", державне підприємство, яке торгує зброєю, яке контролює нові технології, яке нове виробництво в області ВПК контролює. "Укроборонпром" збираються реформувати... Що планують робити: у результаті реформи держконцерну "Укроборонпром" створять 6 галузевих холдингів навколо прогресивних підприємств концерну, а сам "Укроборонпром" ліквідують", – сказала Наташа Влащенко.

Журналістка пояснила, що може бути наслідком такого кроку.

"Що це взагалі означає насправді? Це означає, що всі справи, ось все, що розкрадали цей "Укроборонпром", звичайно, будуть поховані, тому що немає підприємства – немає проблеми. Тому під уламками там все вляжеться – і Свинарчук, і всі інші, хто був до цього причетний", – зазначила Наташа Влащенко.

Новини за темою: Директор "Укроборонпрому" про плани щодо ДП "Антонов", танку "Оплот" і про "Мотор Січ"

Нагадаємо, у державному концерні "Укроборонпром" мають намір створити щонайменше шість галузевих корпорацій, а сам концерн ліквідувати.

Читайте також: "Укроборонпром" хоче віддати під приватизацію державний завод "Буревісник".Loading...