Усі евакуйовані з Уханя пройшли перевірку та не мають симптомів ГРВІ, - Гончарук

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук Фото - kmu.gov.ua

За словами Гончарука, ситуація перебуває під повним контролем уряду

У четвер ввечері, 20 лютого, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що в евакуйованих з Уханя громадян симптомів гострих респіраторних захворювань виявлено не було. Про це глава уряду повідомив під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"Усі евакуйовані люди пройшли перевірку і не мають симптомів гострих респіраторних захворювань. Люди в повній безпеці. Приїхав сюди, щоби переконатися, що все працює... Пересвідчився, що тут є все необхідне. Об’єкт знаходиться під охороною фізичною та наглядом медиків-інфекціоністів. Ситуація під повним контролем Уряду", - зазначив Олексій Гончарук.

Новини за темою: Евакуйовані з Уханю українці уже розміщуються у номерах санаторію у Нових Санжарах

За словами прем’єр-міністра, наразі на території об’єкту перебувають 300 працівників Національної гвардії, а ще 100 нацгвардійців знаходяться у резерві.

Крім цього, троє медичних працівників, що були з пасажирами під час польоту, надалі залишаються з ними. Також з евакуйованими на території місця обсервації залишиться ще один медик. За словами Гончарука, із розміщеними громадянами ані персонал медичного центру, ані будь-які інші особи контактувати не будуть.

Новини за темою: Заворушення у Нових Санжарах: Кількість затриманих зросла до 24 осіб

"Що стосується провокацій місцевих мешканців, які не давала автобусам з людьми проїхати на територію медичного центру. 9 правоохоронців отримали поранення, 5 з них — середньої тяжкості. У двох автобусах, які везли людей, розбиті вікна. Поліція вже порушила кримінальні провадження. Відеоматеріалів, щоб ідентифікувати тих, хто кидав каміння — достатньо. Всі винні будуть покарані за всією суворістю закону", - додав глава уряду.

Новини за темою: Протести у Нових Санжарах: Одним із духовних наставників виявився священник ПЦУ

Також Гончарук наголосив, що за всю історію України така спецоперація відбувається вперше. Проте із самого початку захід був ретельно підготовлений. Окрім цього, за словами прем’єра, разом із евакуйованими буде перебувати міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька, щоб на власному прикладі продемонструвати безпеку ситуації та довести, що підстав для паніки немає.

Новини за темою: Протести у Нових Санжарах: Кількість постраждалих правоохоронців зросла

Нагадаємо, нещодавно міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що правоохоронці затримали чоловіка, який кидав каміння в автобус з евакуйованими з китайського Уханя українцями.

Loading...