Усі дитячі установи повинні бути відкриті, – Комаровський пояснив, де насправді на дітей чекає "коронавірусна" небезпека

Євген Комаровський у ток-шоу "Народ проти" Скріншот відео

Лікар-педіатр наголосив, що дитячі заклади мають дотримуватися низки правил

Усі дитячі установи повинні бути відкриті, оскільки ті діти, які захворіли на коронавірус, інфікувалися не у дитсадку, школі чи під час спілкування з однолітками. Найімовірніше, до дітей у будинок прийшов дорослий з коронавірусом, який їх заразив.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив лікар-педіатр, телеведучий Євген Комаровський.

Ведуча головного політичного ток-шоу країни Наташа Влащенко поцікавилася, чи можна буде відкрити цього літа дитячі табори, якщо рівень захворюваності на коронавірус піде на спад, чи краще цього не робити.

Євген Комаровський наголосив, що це його суб’єктивна думка, яка ґрунтується на тій інформації, яка сьогодні є, про коронавірус.

"Я категоричний прихильник того, що всі дитячі установи повинні бути відкриті. Розумієте, яка ситуація, – ті діти, які захворіли, вони ж знайшли вірус не в дитячому садку, не в школі... і не в процесі спілкування з однолітками. Ці діти отримали інфекцію від дорослих, які поруч з ними. Тобто з максимально можливою імовірністю, вона на 95-98%, до дітей в будинок прийшов дорослий з коронавірусом, який цих дітей заразив. До теперішнього часу всі дослідження показують, що діти дуже малою мірою розповсюджують інфекцію. Тобто двоє дітей в квартирі з татом і мамою ризикують набагато більше, ніж 20 дітей з одним, умовно кажучи, вожатим. Тому я за те, щоб відкривати – відкривати, відповідно, правильно, з соціальним, за можливості, дистанціюванням, з правильно розташованими ліжечками, з контролем температури і вологості, з інтенсивним провітрюванням, зі сном на верандах на свіжому повітрі. Ось з цим всім однозначно я "за", – наголосив Євген Комаровський.

Новини за темою: Коронавірус "відправив" на самоізоляцію президента Словаччини

Нагадаємо, за останню добу в Україні зафіксували рекордні 994 нових випадки COVID-19, вилікувалося 349 людей, а 16 осіб стали жертвами хвороби. Загалом, з початку пандемії в країні виявили 40 008 заражень.

Додамо, президент України Володимир Зеленський заявив, що якщо не дотримуватися карантину та не зупинити зростання кількості випадків коронавірусу COVID-19, то в країні пік захворювання настане прямо посеред літа.Loading...