Уряд знову змінив правила перетину кордону України

Засідання уряду Кабінет міністрів

Раніше Україна використовувала два критерії для визначення безпечних держав

Кабінет міністрів України змінив правила в’їзду у країну з-за кордону та залишив лише один критерій для визначення "держави з зеленої зони". Про це пише "Європейська правда", зсилаючись на постанову Кабміну.

Зокрема, державою зі значним поширенням коронавірусу тепер є така держава, в якій кількість нових випадків реєстрації хвороби COVID-19 на 100 тис. населення за останні 14 днів перевищує кількість таких випадків в Україні.

Раніше Україна використовувала два критерії для визначення безпечних держав: кількість нових випадків на 100 тисяч населення за останні 14 днів та приріст числа інфікованих за останні 14 днів.

Зазначимо, усі прибулі до України з "червоної зони" зобов'язані або піти на 14 днів на ізоляцію, або впродовж доби здати ПЛР-тест, або приїхати на територію України вже з готовими результатами тестування, зробленого не пізніше як за 48 годин до моменту перетину кордону. Іноземці при в'їзді повинні мати поліс медичного страхування.

Новини за темою: В Україні визначили зони карантину за новими правилами

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що громадяни України з певними обмеженнями або без них можуть подорожувати 42 країнами світу. Так, протягом минулого тижня кордони для українців відкрили Вірменія, Буркіна-Фасо, Тоґо та Чад.

 

Loading...