Уряд виділив кошти на централізовану закупівлю "Ремдесивіру" для лікування COVID-19

"Ремдесивір" для лікування COVID-19 будуть закуповувати централізовано

Фото з відкритих джерел

У МОЗ запевнили, що цей препарат є ефективним у боротьбі з коронавірусом

Кабінет міністрів України виділив фінансування на централізовану закупівлю лікарського препарату "Ремдесивір", який використовують для лікування хворих із важким перебігом COVID-19. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу 3 вересня, який транслював телеканал ZIK. 

За словами міністра, цей лікарський засіб не зареєстрований в Україні. Однак "Ремдесивір" включений до національного протоколу лікування COVID-19 й показує достатні результати.

Новини за темою: Препарати та протокол лікування COVID-19: Як в Україні борються з пандемією коронавірусу

"Це лікарський засіб, який на сьогодні не зареєстрований в Україні. Але закон дозволяє нам завезти його й централізовано закупити...Ми спираємось на досвід наших міжнародних колег, в першу чергу це США", – каже він.

Нагадаємо, нещодавно Міністерство охорони здоров’я України оновило протокол лікування коронавірусу та виключило два препарати – "Лопінавір" та "Рітонавір".

Перед цим МОЗ затвердило "Дексаметазон" для лікування COVID-19. Цей препарат використовують з 1960-х років як протизапальний засіб, а також при лікуванні деяких видів раку. 

 

Loading...