Уряд сподівається, діти підуть до школи з 1 вересня, - Степанов

Глава МОЗ Максим Степанов УНН

Зараз ведеться спільна робота Міністерства охорони здоров'я і Міністерства освіти та науки

У Кабінеті міністрів розраховують, що школи у вересні відкриються для учнів. Для цього розробляють положення, що регулюють роботу закладів з дотриманням всіх карантинних вимог. Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі ТСН.

"Зараз ми разом з МОН розробляємо правила. Я думаю, що нам десь близько тижня потрібно, щоб ми їх видали та оприлюднили. Принаймні, такі терміни ми для себе поставили. Зараз ми говоримо про те, що наші діти 1 вересня повинні піти в школу. Звичайно, початок навчального процесу буде відрізнятися від того, що було рік тому", - зазначив голова МОЗ.

Він додав, що нові правила будуть стосуватися як учнів, так і вчителів.

"Звичайно, будуть розроблені правила з урахуванням соціальної дистанції, кількості дітей, які будуть знаходитися у класі. Будуть термоскринінги, коли діти або працівники приходять в школу. Це базові речі, які будуть дотримані", - резюмував Максим Степанов.

Новини за темою: Стало відомо, як діти будуть відвідувати школу з 1 вересня

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль назвав головну умову відкриття шкіл з 1 вересня. Діти підуть до школи в разі помірного розвитку епідемії коронавірусу в країні.

Loading...