Уряд скоротив виплати на дітей ФОПів на понад 48 мільйонів гривень

Глава уряду Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

Кошти перенаправлені на видатки у сфері приватизації держмайна

Кабінет міністрів України скоротив виплати на дітей фізичних осіб-підприємців (ФОПів) на 48,4 мільйонів гривень, щоб перенаправити ці кошти на іншу бюджетну програму. Про це повідомляє "РБК-Україна". 

Як зазначається, відповідний проєкт постанови було схвалено під час засідання у середу, 5 серпня. За попередньою інформацією, ці кошти виділять Фонду державного майна з фонду боротьби з COVID-19 для часткового відновлення видатків за бюджетною програмою у сфері приватизації державного майна.

У зв'язку з цим на 48,4 мільйонів гривень було скорочено видатки за програмою "Виплата допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему і належать до 1 і 2 групи платників єдиного податку".

Новини за темою: В Україні збільшилася кількість ФОПів, - ДПС

Нагадаємо, цього тижня у Міністерстві соціальної політики попередили, що з вересня цього року уряд припиняє виплати тимчасової допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям. 

Зауважимо, виплати під час карантину надавалися підприємцям, які працюють за спрощеною системою оподаткування, і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

Loading...