Уряд ще не ухвалив рішення щодо введення "карантину вихідного дня", - Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

За словами прем'єра, наразі ще проходять обговорення на рівні робочих груп та експертів

Кабінет міністрів України поки не прийняв рішення щодо введення "карантину вихідного дня". Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, передає "Інтерфакс-Україна".

За словами прем’єра, наразі ще проходять обговорення на рівні робочих груп та експертів.

"Щодо посилення карантину, так званого вихідного дня - ця тема обговорюється на рівні різних робочих груп, експертів, суспільства. Якщо ми підійдемо до такого рішення, то Міністерство охорони здоров'я окремо і детально проінформує і проконсультується щодо такої ініціативи з народними депутатами і науковими установами", - сказав Шмигаль.

Новини за темою: Київ перебуває на межі потрапляння в червону зону карантину, – Ляшко

Нагадаємо, нещодавно міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в Україні можуть запровадити "карантин вихідного дня" через збільшення захворюваності на коронавірус COVID-19. Зокрема, він наголосив, що МОЗ буде просити Кабінет міністрів посилити карантинні обмеження в країні.

Пізніше Максим Степанов розповів, що під час "карантину вихідного дня" обмеження будуть більш жорсткими. На вихідні передбачається закриття розважальних центрів, театрів, кінотеатрів, фітнес-залів.

Згодом міністр охорони здоров’я пояснив, що під час "карантину вихідного дня" у країні працюватимуть лише продовольчі магазини, аптеки та транспорт. 

Loading...