Уряд призначив пенсіонерам 685 гривень щомісячної допомоги: Хто може отримати

Фото з відкритих джерел

Допомогу можуть отримати пенсіонери від 80 років, які втратили працездатність

У середу, 29 липня, Кабінет міністрів України встановив порядок виплати щомісячної соціальної допомоги на догляд одиноким пенсіонерам, яким виповнилося 80 років. Про це повідомляє "Укрінформ".

Так, літні особи, які втратили працездатність та потребують постійного стороннього догляду, додатково отримуватимуть виплати у розмірі 40 відсотків прожиткового мінімуму. Тобто, сума виплат становитиме 685 гривень. 

Зазначається, що допомога призначатиметься та виплачуватиметься з 1 січня 2020 року. Для її нарахування буде здійснено перерахунок. 

Новини за темою: Соцстрах з 1 липня збільшив розмір одноразових допомог

Нагадаємо, 2 червня Верховна Рада ухвалила законопроєкт "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб". 

Документ передбачає надання допомоги одинокими особами, які досягли 80-річного віку, та які за висновком лікарсько-консультативної комісії потребують постійного стороннього догляду й одержують пенсію відповідно до законів України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" або "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".

Loading...