"Укрзалізниця" знизила вартість попереднього бронювання квитків для туристичних груп

Фото з відкритих джерел

Також компанія має намір перевозити поїздами не менше 50% внутрішніх туристів

"Укрзалізниця" прийняла рішення про зниження вартості послуги попереднього бронювання квитків для групових замовлень з 200 грн до 80 грн. Про це розповів голова правління акціонерного товариства Володимир Жмак, повідомляє пресслужба перевізника

Згідно з повідомленням, у компанії запевняють, що докладуть зусиль, аби переключити на себе не менше 50 % туристів, які подорожують Україною. Умовами для цього є розгалужена залізнична мережа, високий рівень комфорту та безпеки, який забезпечує залізничний транспорт. 

"Один з пріоритетів пасажирського сегменту "Укрзалізниці" — розвиток внутрішнього туризму залізничним транспортом. Ми переконані, що в умовах пандемії COVID-19, залізниця — найбезпечніший вид транспорту, тому ми працюємо над збільшенням привабливості поїздів як для туристів, так і для туристичного бізнесу", — розповів Володимир Жмак.

Новини за темою: Системи клімат-контролю та USB-розетки: В "Укрзалізниці" розповіли про плани щодо реконструкції вагонів на 2021 рік

Він додав, що першими кроками для поліпшення взаємодії з туроператорами та збільшення туристичних перевезень є зниження вартості послуги попереднього бронювання квитків для групових замовлень з 200 грн до 80 грн.

Також за словами Жмака, "Укрзалізниця" вже зробила кроки для підвищення привабливості поїздів для туристів: запровадження гнучкої системи знижок, нових зимових маршрутів, знижок на проїзд у вагоні 1 класу швидкісного поїзда.

Новини за темою: Укрзалізниця додасть поїзди на новорічні свята: куди і як заощадити на квитках

Нагадаємо, раніше стало відомо, що "Укрзалізниця" призначила додаткові поїзди на новорічні та різдвяні свята, а також відновила деякі маршрути.

 

Loading...