"Укрзалізниця" відновлює курсування поїздів з Києва до Чернівців та Івано-Франківська. Графік руху

Фото з відкритих джерел

З Чернівців перший потяг вирушить 13 серпня, а з Івано-Франківська - 15-го

Зі столиці пасажири зможуть доїхати залізничним транспортом до Галичини та Буковини. "Укрзалізниця" призначила ще два поїзди далекого сполучення: №43/44 Івано-Франківськ — Київ та №118/117 Чернівці — Київ. Про це повідомляє пресслужба підприємства.

Зокрема, поїзд №43/44 Івано-Франківськ — Київ відправиться з Івано-Франківська 15 серпня і курсуватиме через день у непарні дати. З Києва — 16 серпня і курсуватиме через день у парні дати.

Поїзд №118/117 Чернівці — Київ вирушить із Чернівців 13 серпня і курсуватиме щовівторка, щочетверга та щонеділі. З Києва поїзд вирушить 14 серпня і курсуватиме щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці.

Квитки незабаром можна буде придбати через офіційний сайт компанії та в залізничних касах.

Нагадаємо, що всі поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. 

Для посадки в поїзд люди обов'язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах.

Новини за темою: "Укрзалізниця" побоюється перебоїв з поставками дизпалива в разі введення мит

Раніше "Укрзалізниця" відновила зупинку низки поїздів далекого сполучення у Луцьку та Тернополі.

Окрім того, від сьогодні було відновлено зупинку усіх приміських поїздів, що курсують через вказані облцентри.

Loading...