"Укрзалізниця" скасувала зупинку низки поїздів далекого сполучення у Луцьку та Тернополі. Список

Фото з відкритих джерел

Пасажирам обіцяють повернення повної вартості квитків

"Укрзалізниця" з 3 серпня тимчасово скасувала зупинку низки поїздів далекого сполучення у Луцьку та Тернополі. Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури.

Як зазначається, рішення було ухвалене на виконання норм постанови Кабінету міністрів №641 та рішень обласних регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з посиленням карантинних заходів, спричинених пандемією коронавірусу.

Так, вказане обмеження діятиме для поїздів: №41/42 сполученням Дніпро — Трускавець, №98/97 Ковель — Київ, №88/87 Ковель — Новоолексіївка, №12/11 Одеса — Львів, №81/82 Київ — Ужгород, №49/50 Київ — Трускавець, №136/135 Чернівці — Одеса, №108/107 Одеса — Ужгород, №110/109 Львів — Херсон, №86/85 Львів — Новоолексіївка, №715/716 Київ — Львів.

Зупинка по вказаних станціях буде відновлена після отримання рішень регіональних комісій про послаблення карантинних заходів у Луцьку та Тернополі.

Пасажирам вказаних поїздів, які планували слідувати у/з Луцька та Тернополя буде запропоновано повернення повної вартості квитків.

Нагадаємо, рішення щодо відкриття або обмеження пасажирського сполучення приймаються комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних адміністрацій, після чого відповідні пропозиції надаються "Укрзалізниці".

Новини за темою: Місцева влада може тільки посилювати карантин, - МОЗ

Як повідомлялося, місцева влада Луцька та Тернополя не згодна з внесенням облцентрів до "червоної зони" та вимагає перегляду обмежень.

Loading...