"Укрзалізниця" через коронавірус скасувала один із поїздів до аеропорту "Бориспіль"

Тривагонний експрес перевели на регіональний напрямок

Експрес ДПКр-3 до аеропорту "Бориспіль"

Фото з відкритих джерел

"Укрзалізниця" переводить тривагонний експрес ДПКр-3, який доставляв пасажирів до аеропорту "Бориспіль", на регіональний напрямок. Про це повідомила пресслужба Крюківського вагонобудівного заводу.

Зазначається, що з 26 вересня поїзд курсуватиме за маршрутом "Черкаси – ст. ім. Т. Г. Шевченка". До цієї дати спеціалісти мають усунути в повному обсязі невідповідності депо. Вчора, 17 вересня, поїзд уже здійснив випробувальну поїздку за вказаним маршрутом.

Як повідомляє пресслужба, рішення про переведення експресу до "Борисполя" було прийнято у зв’язку зі скороченням повітряного пасажиропотоку, яке викликали карантинні заходи під час пандемії COVID-19. Відомо, що дизель-поїзд виробництва Крюківського вагонобудівного заводу понад 8 місяців доставляв пасажирів із Центрального залізничного вокзалу Києва до аеропорту "Бориспіль" у експрес-режимі.

Новини за темою: "Укрзалізниця" закрила продаж квитків на шести станціях червоної зони

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що "Укрзалізниця" відновлює курсування поїзду Інтерсіті+ сполученням "Київ – Харків". Потяг їздитиме щоденно з 25 вересня 2020 року. Загалом до Харкова курсуватиме 3 швидкісні поїзди.

Loading...