"Укрзалізниця" планує відновити вагони-ресторани у потягах

Укрзалізниця

Facebook АТ "Укрзалізниця"

Там розглядають можливість інтеграції в систему онлайн-продажу квитків на потяг функції замовлення їжі

Компанія закликає бізнес надати ідеї щодо запровадження нових послуг щодо харчування на вокзалах та у потягах. Про це повідомила пресслужба УЗ з посиланням на в. о. члена правління, директора філії "Пасажирська компанія" АТ "Укрзалізниця" Олександра Перцовського.

"Перше, над чим працюватимемо найближчим часом, - забезпечення пасажирів харчуванням під час подорожей. Є комерційні організації, які бажають надавати такі послуги. Ми зі свого боку готові стати платформою та тестувати різні формати. Головне, що ми вимагаємо, щоб враховувалися нові реалії, зокрема епідемічна ситуація", - розповів Олександр Перцовський.

В повідомленні зазначається, що наразі "Укрзалізниця" закликає бізнес надати ідеї щодо запровадження нових послуг на вокзалах та у потягах. Насамперед це стосується організації харчування пасажирів під час подорожей. Звичайно, з урахуванням епідемічної ситуації. Також, "Укрзалізниця" готова розглянути бізнес-плани щодо надання у потягах і інших послуг.

"Це може бути продаж періодичних видань чи то надання доступу до інтернету, Wi-Fi. Ми зацікавлені у тому, щоб з’являлися приватні компанії, які розвиватимуть сегменти додаткових послуг, адже наша мета - повернути пасажирів у потяги та надати їм гідний рівень комфорту під час подорожей", - повідомляють в УЗ.

Варто зазначити, що "Укрзалізниця" відмовилася від харчування у потягах у вересні 2001 року.

Новини за темою: "Укрзалізниця" з понеділка відкриває продаж квитків з Ужгорода та ще низки станцій

Раніше повідомлялося, що державна компанія "Укрзалізниця" посилює контроль за дотриманням протиепідемічних заходів на приміському сполученні

Loading...