"Укрзалізниця" частково відновлює приміське сполучення в 10 областях

Приміські поїзди почнуть курсувати з 1 червня

Фото з відкритих джерел

З 1 червня "Укрзалізниця" розпочне перший етап відновлення курсування приміських поїздів в 10 областях. Про це заявив в.о. голови правління АТ "Укрзалізниця" Іван Юрик, повідомляє пресслужба відомства. 

"Укрзалізниця, як соціально відповідальна компанія та один з найбільших перевізників в державі, розуміє важливість відновлення приміського сполучення. Наразі ми отримали дозвіл на запуск низки електричок у 10 областях. Тож з наступного тижня відновлять свої маршрути 214 приміських поїздів", - розповів керівник компанії.

Новини за темою: "Укрзалізниця" готова розпочати пасажирське сполучення, але не у всіх областях, - Криклій

Як зазначається, станом на 28 травня надійшло рішення про послаблення карантину з 1 червня від регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій у Харківській, Полтавській, Луганській, Донецькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Одеській, Черкаській, Житомирській, Хмельницькій (у напрямку Жмеринка – Гречани та Хмельницький – Волочиськ) областях.

Таким чином, з 1 червня на філії "Донецька залізниця" почнуть курсувати 38 поїздів, "Львівська залізниця" – 20 поїздів, "Одеська залізниця" – 44 поїзди, "Південна залізниця" – 112 поїздів.

Новини за темою: "Пасажири, здаємо постіль": "Укрзалізниця" записала звуки поїзда для тих, хто сумує за подорожами (ВІДЕО)

Нагадаємо, раніше в "Укрзалізниці" заявили, що з 1 червня планують запустити 42 поїзди, однак наразі не йдеться про поїздки у плацкартних вагонах.

Loading...