"Укрпошта" призупинила доставку посилок до Китаю

Фото з відкритих джерел

При цьому у пресслужбі зазначили, що жодних заборон зі сторони Національної пошти Китаю наразі немає

У зв’язку зі значним скороченням більшістю авіакомпаній рейсів до Китаю на невизначений термін, прийом усіх видів відправлень до Китаю тимчасово призупинено. Про це повідомляє пресслужба "Укрпошти".

"Всі відправлення прийняті до 11 лютого будуть доставлені, однак загальні терміни доставки поштових відправлень можуть бути змінені", - сказано у повідомленні.

При цьому у пресслужбі зазначили, що жодних заборон зі сторони Національної пошти Китаю наразі немає.

Також в "Укрпошті" попередили щодо доставки імпортних поштових відправлень з території Китаю, які надходять до України.

"Національної пошти Китаю та інші логістичні партнери, які здійснюють доставку з цієї країни до України, не мають жодних заборон від ВООЗ та Всесвітнього поштового союзу на вивіз пошти з території Китаю. Однак, через значне скорочення рейсів більшістю авіакомпаній, терміни транзиту пошти до України можуть бути збільшені. Прохання врахувати цю інформацію при плануванні ваших відправлень. Приносимо вибачення за тимчасові незручності", - додали у компанії.

Нагадаємо, за останньою інформацією кількість інфікованих COVID-19 перевищила позначку 60 тис. осіб.

Як відомо, не змогли подолати небезпечну недугу та померли 1 369 людей. Водночас збільшилася кількість осіб, яким вдалося вилікуватися - 6 055 осіб.

Нагадаємо, напередодні у Гонконгу після того як в одному житловому комплексі виявили одразу декількох хворих на коронавірус, висунули нову версію поширення COVID-19 – по каналізаційних трубах.

Loading...