Укрпошта представила марку, присвячену боротьбі з COVID-19. Фото

Укрпошта

Для ескізу поштової марки було використано роботу харківського художника

29 травня національний поштовий оператор України увів в обіг поштову марку "Передова", присвячену боротьбі із COVID-19. Про це повідомляє "Укрінформ".

"Разом із поштовими адміністраціями Ірану, В’єтнаму, Швейцарії та Китаю, "Укрпошта" однією із перших у світі випустила марку на тему протистояння вірусу. Випуск марки в Україні уже відзначив Всесвітній поштовий союз", - зазначив гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

Для ескізу поштової марки було використано роботу харківського художника-ілюстратора Нікіти Тітова "Передова".

Поштова марка "Передова" Укрінформ

"Наша країна тримається на тих, хто любить її та захищає, хто жертвує заради неї. Важливо пам’ятати про це і не забувати підтримувати тих, хто на передовій. Ідея малюнка для марки виникла після слів моєї знайомої, яка наголосила, що у лікарів віднедавна свій фронт та своя війна з ворогом", - наголосив Тітов.

Поштова марка "Передова" випущена тиражем 140 тис. примірників. Номінальна вартість позначена літерою "V", еквівалент 9 грн і відповідає тарифу на пересилання простого листа вагою до 50 г у межах України.

Нагадаємо, станом на 29 травня в Україні 22 811 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 679 летальних, 8934 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 429 нових випадків.

Loading...