"Укрзалізниця" відновила рух поїздів по Україні

Перший потяг відправився вранці з вокзалу "Київ-Пасажирський"

Фото з відкритих джерел

У понеділок, 1 червня, АТ "Укрзалізниця" відновила пасажирські перевезення між областями України.  Про це написав у своєму Telegram-каналі міністр інфраструктури Владислав Криклій. 

"Сьогодні о 6:12 ранку з вокзалу "Київ-Пасажирський" відправився перший пасажирський потяг після карантину за напрямом "Київ-Костянтинівка", - зазначив міністр.

Окрім цього, він розповів, що сьогодні у дорогу вирушать понад 40 поїздів далекого спрямування та 214 приміських поїздів, а надалі цей список буде поповнюватися.

Новини за темою: "Укрзалізниця" частково відновлює приміське сполучення в 10 областях

"Коли і які рейси можуть відкритися у подальшому, визначають обласні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вони формують відповідне рішення щодо можливості послаблення карантину та відновлення сполучення", - уточнив Криклій.

За його словами, також розпочаті міжобласні автомобільні пасажирські перевезення, йде робота над поступовим запуском авіасполучення.

Новини за темою: "Пасажири, здаємо постіль": "Укрзалізниця" записала звуки поїзда для тих, хто сумує за подорожами (ВІДЕО)

Нагадаємо, раніше в "Укрзалізниці" назвали дату запуску поїздів, які рухатимуться в напрямку західних областей України

 

Loading...