"Укравтодор" відкрив першу дорогу програми "Велике будівництво"

Першою стала дорога Т-14-16 Львів - Пустомити - Меденичі

"Укравтодор"

"Укравтодор" відкрив одну з перших доріг у рамках програми "Велике будівництво" - Т-14-16 Львів - Пустомити - Меденичі. Про це повідомляє пресслужба відомства.

"Відкриваємо у цьому році одну з перших доріг у рамках президентської програми "Велике будівництво" — Т–14–16 Львів — Пустомити — Меденичі.  Якщо подивитися на інші області, де часто роками нічого не відбувалося, Львівська — позитивне виключення. Є роки, коли будувалися та ремонтувалося сумарно більше 100 км доріг.

Однак ми бачимо, що цього недостатньо. У 2020 році ми піднімаємо планку вище та за амбітним планом оновимо майже 250 км. У найближчі роки нас чекає дійсно багато роботи", - розповів голова "Укравтодору" Олександр Кубраков.

Як зазначається, дорога протяжністю 47,5 км є найкоротшим шляхом до курортного міста Трускавець та селища Східниця, а також сполучає місто Львів з Пустомитівським, Миколаївським і Дрогобицьким районами.

"Укравтодор"

"Упродовж весняних місяців 2020 року відновлено 8,4 км шляху на ділянці с. Колодруби — смт. Меденичі та два мостові переходи у с. Колодруби. Відремонтована дорога є альтернативою більш завантаженої М-06 Київ — Чоп і дозволяє розвантажити міжнародну трасу на 35 %", - підкреслили в агентстві.

Новини за темою: "Велике будівництво" приймальних відділень: В Офісі президента повідомили, коли планують реалізувати проєкт

Нагадаємо, під час того, як президент України Володимир Зеленський розповідав на пресконференції, присвяченій підсумкам першого року президентства, про плюси програми "Велике будівництво", у Дніпропетровській області обвалився міст.

Loading...