Україну попередили про погіршення погодних умов: Можливі нові підтоплення

Фото з відкритих джерел

Найбільше дощитиме у західних регіонах

В Україні протягом найближчих днів очікується підняття рівня води у річках, що становить ризик виникнення нових підтоплень. Про це повідомляє пресслужба ДСНС. 

Як зазначається, 3-4 липня очікується проходження максимального рівня паводкової хвилі на річці Дністер біля села Маяки в межах 160-170 см над нулем поста. В результаті цього можливе затоплення автодороги Одеса-Рені,  а також городів та сільськогосподарських угідь в селі Яськи та місті Біляївка Одеської області. 

Крім цього, у Львівській та Івано-Франківській областях (на рiчках басейнiв Сяну та Днiстра) очiкуються пiдйоми рiвнiв води на 0,2 – 1,0 м. Значні дощі у цих регіонах можуть спричинити формування мiсцевого та схилового стоку.

Також рятувальники попередили про ризик затоплення присадибних ділянок в селі Пiдгiр'я (Ратнiвський р-н, Волинська обл.) з 4 по 6 липня. 

Новини за темою: У четвер в Україні очікується значне погіршення погодних умов, - ДСНС

Тоді як у гірських регіонах  в цей період очікуються значні опади, які можуть підняти рівень води у річках на 0,2-0,7 метра. У мiсцях випадiння сильних злив можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку.

Нагадаємо, нещодавно синоптики попередили про надзвичайну спеку в липні: температура повітря підніметься до 40 градусів в окремих областях. Попри це, Україну продовжать заливати дощі, очікуються грози та шквали. 

Loading...