Українців не було на борту кораблів, які прибули в Бейрут з портів України, - МЗС

Вибух у Бейруті AP

Наразі українське посольство перевіряє усю наявну інформацію щодо постраждалих

На борту вантажних суден які прибули в Бейрут з портів України й перебували неподалік від місця вибуху не було українців. Про це в коментарі "Укрінформу" повідомив начальник відділу менеджменту кризових ситуацій Департаменту консульської служби МЗС Максим Коваленко.

"Це вантажні судна, які прибули з портів України. Стосовно Mero Star наразі є інформація, що на його борту перебували громадяни Єгипту і Сирії. Членами екіпажу судна Raouf Н, за наявною інформацією, також є іноземці, громадян України серед моряків немає", - сказав Коваленко.

За його словами, наразі українське посольство перевіряє усю наявну інформацію щодо постраждалих, у тому числі щодо моряків, які могли перебувати на суднах.

"Департамент консульської служби МЗС підтримує зв’язок не тільки з посольством України в Бейруті, а також з Профспілкою працівників морського транспорту з метою з’ясування, чи могли теоретично бути громадяни України в зоні ураження цього вибуху", - додав Коваленко.

Новини за темою: Кілька українців через вибух у Бейруті отримали незначні травми, – посол

Нагадаємо, раніше стало відомо, що з Маріупольського морського порту 17 липня відійшло судно MERO STAR у напрямку Бейрута. Його доля наразі невідома.

Так, співзасновник сервісу відстеження кораблів TankerTrackers Самір Мадані повідомив, що у порту Бейрута, де стався потужний вибух, перебували два кораблі з Маріуполя. Ймовірно, вони були завантажені зерном.

 

Loading...