Українцям, які перебували на самоізоляції через COVID-19, виплатили майже 25 млн гривень, - Фонд соцстрахування

Фото з відкритих джерел

Станом на кінець вересня на самоізоляції перебували 20 тис. застрахованих осіб

З початку пандемії коронавірусу Фонд соціального страхування направив 24,9 млн гривень на допомогу особам, які через COVID-19 знаходилися на самоізоляції під наглядом медиків. Про це повідомляє пресслужба відомства. 

"За останній місяць кількість осіб, які перебували на оплачуваних за рахунок коштів Фонду лікарняних через ізоляцію від COVID-19, зросла майже вдвічі. Стрімке збільшення чисельності застрахованих осіб, які мають покази до самоізоляції, пов’язано, зокрема, із загальним зростанням випадків захворювання на коронавірусну хворобу в Україні", - зауважили у фонді.

Новини за темою: Голова Харківської облради захворів на COVID-19

Як зазначається, оплачувану самоізоляцію українці, які працюють, можуть пройти, якщо був безпосередній контакт з хворим на COVID-19. У такій ситуації сума виплат складе 50% середнього доходу незалежного від тривалості страхового стажу та 100% – для медичних працівників.

Новини за темою: Німеччина посилює карантинні обмеження, аби стримати ріст COVID-19, - Меркель

Також у Фонді соцстрахування зазначили, що сам фонд здійснює фінансування, починаючи з шостого дня ізоляції, перші п'ять днів оплачуються роботодавцем. Окрім цього, допомога по тимчасовій непрацездатності через ізоляцію від коронавірусної хвороби фінансується ФССУ на підставі лікарняного листка, виданого із зазначенням відповідної причини непрацездатності за кодом 11.

Новини за темою: У проєкт бюджету-2021 заклали понад 15 млрд грн на вакцини проти COVID-19, - МОЗ

Нагадаємо, станом на ранок 30 вересня в Україні лабораторно підтверджено 208 959 випадків коронавірусної інфекції, за минулу добу в країні встановили новий антирекорд -  4027 нових заражень.

Loading...