live

Українці звернулися до суду з проханням скасувати карантинні заходи

Ілюстроване фото Фото з відкритих джерел

За чотири дні Окружний адмінсуд Києва отримав 11 позовів

Окружний адміністративний суд Києва протягом чотирьох днів отримав 11 позовів про оскарження постанови Кабінету міністрів України щодо запровадження обмежень під час карантину у зв'язку з поширенням коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

"В період з 6 по 9 квітня 2020 року канцелярією Окружного адміністративного суду міста Києва зареєстровано 11 позовів до Кабінету міністрів України, предметом оскарження в яких є положення постанови КМУ від 11 березня 2020 р. № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, позивачі просять суд визнати протиправними як окремі пункти зазначеної постанови стосовно заборони регулярних перевезень, відвідування парків, скверів, роботи закладів харчування тощо, так і цілком всю постанову.

Наразі суд вирішує питання про відкриття проваджень за вказаними позовами.

Нагадаємо, в Україні запровадили режим надзвичайної ситуації та продовжили карантин до 24 квітня.

Як повідомляли, з 6 квітня в Україні почали діяти посилені обмеження щодо карантину через пандемію коронавірусу COVID-19.

Раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що розмову про ймовірне послаблення карантинних заходів можна буде вести не раніш як у травні. Він також повідомив, що ВООЗ рекомендує Україні продовжити карантин.

В Офісі президента також зазначили, що наразі не можна говорити про пом'якшення карантинних заходів в Україні, особливо з урахуванням Великодніх свят, коли існує загроза скупчення людей і чимало українців повертаються додому на святкування.

Loading...