Українці закликали владу забути про політичні амбіції заради покупки вакцини та порятунку мільйонів життів

Інформатор

Статистика по COVID-19 щодня зростає загрозливими темпами. Вчені дають невтішні прогнози про те, що вже найближчим часом число тих, хто захворів на цю недугу, перевищить мільйон. Тобто за фактом - кожний 30-й житель нашої країни буде знайомий із цим страшним діагнозом. І невідомо, яке число людей в Україні є переносниками коронавірусу. 

Прості українці, на відміну від нинішньої влади, прекрасно розуміють: якщо не вжити рішучих заходів вже зараз - наслідки для всієї країни будуть незворотними. Вони закликали чиновників забути про чвари, про політику, і або закупити вакцину у Росії, яка завдяки діям голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука готова виділити її нам поза чергою, або розпочати виробництво вакцини в Україні за російською формулою. Своїми думками та пропозиціями вони поділилися у передачі "Чуємо кожного".

"Треба забути всі політичні чвари та думати насамперед про здоров'я людей. У нинішній ситуації - не до амбіцій. Треба думати, чи виживе твій власний народ", - каже харків'янин.

Його підтримує мешканка Ужгорода: "Неважливо, де виготовлена вакцина, головне, щоб вона рятувала життя і здоров'я людей".

"Не має значення, звідки вакцина. Чомусь Медведчук намагається робити для людей, щоб ми отримали вакцину першими, і Росія каже, що готова нам її надати, то чому ми відмовляємося, я не можу зрозуміти?" - дивується пенсіонер із Запоріжжя.

Люди задаються питанням: чому нинішня влада не хоче закуповувати вакцину, яка врятувала б мільйони людей.

"Ініціатива Медведчука абсолютно правильна. Потрібно домовлятися – і або закуповувати вакцину у Росії, або розпочати її виробництво у нас", - знизує плечима житель Нікольського.

Його підтримує співвітчизниця: "Якщо ми думаємо про майбутнє наших дітей, про своє власне майбутнє, про те, як надалі буде жити наша країна, - то вакцина нам просто необхідна". 

Такої ж думки і робітник зі Слов'янська: "У нашій країні, звичайно, було б дешевше вакцину виробляти. Тому треба вести переговори та закупити все необхідне, щоб виробляти вакцину у нас. Яка різниця, звідки вона, якщо це врятує життя мільйонів людей?"

З простими громадянами солідарні також українські науковці та діячі мистецтв. Так, із відкритим листом до голови політради "Опозиційної платформи – За життя" вже звернулися голова СКМ Олександр Потьомкін, заслужений діяч мистецтв України Любов Титаренко та академік Анатолій Пешко. У ньому вони закликали голову політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука домовитися з Росією про виробництво вакцини в Україні.

Нагадаємо, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Віктор Медведчук на початку жовтня в рамках візиту до Москви зустрівся з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним і обговорив з ним можливість постачання до України вакцини від коронавірусу.