Українці з 1 липня можуть подорожувати до Туреччини без тестувань та самоізоляції

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій Фото з відкритих джерел

Однак, туристи повинні дотримуватися необхідних вимог безпеки

Громадяни України з 1 липня можуть подорожувати літаками до Туреччини без обов'язкової самоізоляції та тестування на коронавірус COVID-19. Про це 18 червня у Telegram-каналі повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Як зазначається, у четвер українська сторона провела зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Ахметом. Під час цього турецька сторона підтвердила, що з 1 липня туристи з України зможуть подорожувати літаками до Туреччини без самоізоляції та тестування. Однак, громадяни повинні обов'язково дотримуватися необхідних вимог безпеки.

Новини за темою: "Подорож – це наражання себе на небезпеку": У МЗС прокоментували ризики відпочинку для туристів-українців

Також Владислав Криклій нагадав що усі пасажири, які виявили бажання відвідати Туреччину, повинні будуть проходити обов'язковий температурний скринінг. Туристам з підвищеною температурою запропонують пройти тестування на COVID-19.

Новини за темою: Послаблення карантину в Україні: Куди вже можуть подорожувати українці

Нагадаємо, минулого тижня Владислав Криклій повідомляв, що з 15 червня громадяни України зможуть подорожувати до Сполучених Штатів, Великої Британії, Албанії та Туреччини без обмежень.Loading...