Українці вийшли під посольство США з мітингом проти зовнішнього управління

Більше 3 тисяч людей прийшли на акцію проти зовнішнього управління під посольство США. Акція організована Молодіжним Крилом ОПЗЖ, політичною партією ОПЗЖ і "Патріотами - За життя", передає пресслужба Молодіжного Крила.

На мітингу також були присутні і народні депутати від "Опозиційної платформи - За життя": 
Ілля Кива, Анатолій Бурміч, Антоніна Славицька, Федір Христенко, Олександр Колтунович, Віктор Чорний.

Протестувальники прийшли з прапорами і транспарантами. Близько 500 осіб з плакатами поліція не пропустила на акцію, не пояснюючи причини. Тоді люди розгорнули транспаранти прямо перед кордоном правоохоронців.

Серед гасел звучали "Соросяку на гілляку", "Ні зовнішньому управлінню", "Тут господар українець, пам'ятай, чужинець", "Америка - вбиває", "Сорос, геть з України" та інші.

В рамках акції також був організований перфоманс за типом лялькового театру - з ляльками і ляльководами, що проєктує політичну ситуацію в країні. Джордж Сорос водив на повідку Україну, яка намагалася вирватися з кайданів.

Також активісти планували спалити опудало Джорджа Сороса під кінець акції, проте поліція силою відібрала ляльку у керівника Молодіжного Крила ОПЗЖ - Артема Марчевського.

Активісти кажуть - акції триватимуть і далі. І з кожним разом до них буде приєднуватися все більше і більше людей, тому що все більше українців розуміють: Україна знаходиться під зовнішнім управлінням США.

Для безпеки посольства МВС вдалося зігнати близько 1,5 тисяч співробітників. У тому числі Нацгвардії та спецпідрозділів.