Українці в Афінах: Консула України пустили до затриманих в аеропорту

Затримані українці в афінському аеропорту Фото: Українська правда

Компанія Wizz Аir також передала для своїх 5 пасажирів бутерброди і воду

До затриманих в аеропорту Афін громадян України пустили консула, він передав їм речі першої необхідності, зокрема їжу та воду. Про це повідомила одна з затриманих пасажирок, Анна Валевська у Facebook.

"Український консул щойно особисто відвідав нас. Завдяки йому, у нас тепер є мило, одна пляшка з антисептиком, вода, туалетний папір та матраци", - написала вона близько 12:00.

Дівчина також повідомляє, що компанія Wizz Аir передала для своїх 5 пасажирів бутерброди і воду. Ryanair поки не відреагував.

"Наших громадян не затримали. Їх не пропустили в країну у зв'язку з діючими обмеженнями. Консул купив води, засоби гігієни та відвіз громадянам. Від грецької влади отримано відповідний дозвіл на відвідування", - повідомив директор департаменту Консульської служби Міністерства закордонних справ Сергій Погорельцев у коментарі "РБК-Україна".

За його словами, посольство України в Греції почало займатися українцями після того, як стало відомо про інцидент. Завтра у МЗС обіцяють надати розгорнутий коментар з цього приводу.

"Зараз можу порадити всім нашим громадянам, які мають намір подорожувати в цей непростий, з точки зору епідеміологічної ситуації, період планувати свої поїздки виключно після одержання з офіційних джерел актуальної інформації про можливості/порядок в'їзду в ту чи іншу іноземну країну", - резюмував Погорельцев.

Новини за темою: Євросоюз дозволив відкрити кордони для деяких категорій українців: Список

Нагадаємо, вранці стало відомо, що в аеропорту Афін затримали 17 громадян України, які прилетіли до Греції з Києва, через заборону на в’їзд до ЄС громадянам третіх країн.Loading...