Українці у містах відчувають себе більш здоровими, ніж жителі сіл, - опитування

Фото з відкритих джерел

Причиною таких показників можуть бути умови праці у містах та селах

Українці, що проживають у містах, менше скаржаться на самопочуття, ніж мешканці сіл. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Як з'ясувалося, 50 відсотків опитаних мешканців міст почуваються цілком здоровими. Тоді як серед селян на самопочуття не скаржаться 46 відсотків опитаних. 

За даними КМІС, причиною таких показників можуть бути як умови праці, так і рівень матеріального добробуту, який у містах значно вищий. Також на самопочуття українців впливає доступність послуг з охорони здоров'я. Наприклад, у містах мережа лікувальних установ більш розвинена. 

До слова, опитування учасників проводилося шляхом телефонних інтерв'ю у період з 22 по 25 квітня на основі випадкової вибірки номерів. В опитуванні не брали участь жителі територій, які тимчасово не контролюються владою України - Крим та окремі регіони Донецької та Луганської областей. 

Новини за темою: Кількість громадян, які вважають, що Україна рухається в неправильному напрямку, збільшилася в понад тричі, - опитування

Нагадаємо, нещодавно експерти провели соціологічне опитування, яке показало, що за умов жорсткого карантину у 57 відсотків жителів України закінчаться гроші на життя за чотири тижні або менше, тоді як 6,9 відсотків громадян мають заощадження на кілька днів.

Loading...