Українці, яких затримали в Афінах, повертаються до Києва

Українських пасажирів затримали в аеропорту Афін facebook.com

Підписувати документи про депортацію вони відмовилися

Літак із українцями, яких кілька днів тому затримали в аеропорту Афін та відправили за ґрати в ізолятор, приземлився в аеропорту "Бориспіль".

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK повідомив кореспондент Владислав Ігнатенко.

"Сьогодні мають повернутися всього 16 людей двома рейсами. Першим рейсом мають повернутися 12 осіб", – зазначив Владислав Ігнатенко та додав, що ще четверо повернуться сьогодні іншим рейсом.

Він нагадав, що іще одну українку відпустили раніше, оскільки вона студентка і навчається у Європі. Що ж до решти громадян України, то від них вимагали підписати документи щодо депортації, і це означало б, що в’їзд до Євросоюзу для них на кілька років був би заборонений. Підписувати ці документи українські мандрівники відмовилися. Кореспондент також нагадав, що серед українців, яких тримали в ізоляторі в Афінах, було двоє дітей.

Новини за темою: Авіакомпанія Jonika Airlines запускає рейс з Одеси в Афіни

Нагадаємо, 4 липня в аеропорту Афін затримали 17 громадян України, які прилетіли до Греції з Києва, через заборону на в’їзд до ЄС громадянам третіх країн.

Пізніше до українців пустили консула, який передав їм речі першої потреби, зокрема їжу та воду.

Згодом українські консули розпочали співпрацю з державними структурами Греції для того, щоб до українців, яких затримали в аеропорту, не застосували процедуру депортації.Loading...