live

Українці, які повернуться після 28 березня, будуть на обсервації

Володимир Зеленський

Фото: Офіс президента

Цих громадян можуть розмістити в українських готелях

Президент України Володимир Зеленський заявив, що українці, які  повернуться в Україну після 28 березня, будуть на 14-денній обсервації. Про це глава держави повідомив у відеозверненні 29 березня. 

Як зазначається, українців можуть розмістити в українських готелях, з якими вже досягнуто попередніх домовленостей. 

"Вирішується питання українців, які не встигли повернутись додому до 28 березня. Їх подальше повернення - літаком, потягом, автобусом, машиною або пішки - має бути максимально безпечним для оточуючих, а отже - передбачатиме обов’язкову двотижневу обсервацію. Наразі ми готуємо перелік відповідних локацій. Ними, зокрема, можуть стати українські готелі, з якими вже досягнуто попередніх домовленостей. Кожна локація для обов’язкової обсервації буде підготовлена у суворій відповідності до вимог Міністерства Охорони Здоров’я", - зазначив Зеленський. 

За даними Страна.ua, громадян, які прибули з-за кордону, за державний кошт можуть розмістити в готелі Козацький. 

Однак, своє перебування в готелях іншого типу українцям доведеться оплачувати самостійно. 

Страна.ua

"Тим, хто прилетів з В'єтнаму посольство запропонувало для розміщення два готелі - Пуща Конгрес за 169 євро з людини за два тижні і Рамада Енкор за 215. Схоже пропозиція надійшла і тим українцям, хто вилітають зараз з Дохи", - зазначили у виданні. 

Нагадаємо, нещодавно, 29 березня, до України прибув літак з 359 українцями, яких евакуювали із Нью-Йорка до Києва. Після прибуття всім пасажирам вимірювали температуру.

 

Loading...