Українці будуть виходити на пенсію після смерті: Надія Савченко розкритикувала соцініціативи уряду

Надія Савченко Скріншот із відео

Колишня народна депутатка запропонувала продати українські борги

Україна може застосувати своєрідний шантаж – заявити про необхідність реструктуризації боргів, бо в іншому випадку продасть їх Китаю. Кредитори погодяться на перший варіант, щоб не допустити іншого.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка попереднього скликання Надія Савченко.

Гостя ток-шоу під час обговорення теми щодо пенсійного забезпечення українців зауважила, що проблема української влади у тому, що вона боїться ухвалювати рішення і брати на себе за них відповідальність.

"У нас є методи, що ми можемо протиставити. Ми можемо продати наш борг", – зазначила Надія Савченко і пояснила, що борги можна продати Китаю.

"Зараз у Китаї люди виходять на пенсію – чоловіки (за новим законом) у 55 років, жінки – у 50 років. Це той комунізм, при якому ми жили у Радянському Союзі і до якого ми зараз хотіли б дожити, але ми будемо виходити на пенсію після смерті, тобто у 60, у 70 років", – зазначила Надія Савченко.

Новини за темою: Експерт пояснив, чи варто українцям докупити стаж для отримання пенсії

Гостя студії пропонує застосувати своєрідний шантаж – щоб Україна заявила про необхідність реструктуризації боргів, бо в іншому випадку продасть їх Китаю. Надія Савченко переконана, що кредитори погодяться на перший варіант, щоб не допустити іншого.

Як повідомляли, Кабінет міністрів України буде пропонувати Верховній Раді впровадження професійної накопичувальної системи. Відповідну ініціативу було схвалено 18 листопада на засіданні уряду. Згідно з нею, професійну накопичувальну систему пропонується запровадити для осіб, які молодші 35 років, які працюють в особливо важких та небезпечних умовах.

Нагадаємо, з 2021 року людям, які досягли 60 років і не мають трудового стажу, перестануть виплачувати соціальну пенсію. Так, на соцпенсію мають право ті, кому не вистачає стажу. Згідно з документом, для виходу на заслужений відпочинок в 60 років у 2020 році потрібно мати не менше 27 років стажу. Якщо є від 17 до 27 років стажу, доведеться працювати до 63 років, а від 15 до 17 років – 65 років.

Loading...