Українським військовим передали два оновлених танки "Булат"

"Булат" є основним танком Збройних сил України

Оновлений танк "Булат" "Укроборонпром"

"Завод імені Малишева" передав Міністерству оборони чергову партію з двох відремонтованих і модернізованих танків БМ "Булат". Про це повідомила пресслужба "Укроборонпрому".

Зазначається, що на танках провели заводський ремонт та встановили сучасне обладнання з покращеними характеристиками. За словами директора заводу, в машинах поставили нову радіостанцію та сучасні засоби навігації, завдяки яким військові зможуть зручніше і оперативніше здійснювати координацію дій і зв’язок між екіпажем та командуванням. Крім того, сучасні прилади прицілювання та спостереження дадуть змогу краще контролювати ситуацію, зокрема, в нічний час доби.

У компанії додали, що "Булати" успішно пройшли усі необхідні полігонні випробування. Зокрема, бойові машини здолали відстань у 100 кілометрів, продемонструвавши відмінну роботу під час руху. "Укроборонпром" зазначив, що "Булат" – це основний бойовий танк, який використовується в танкових військах ЗСУ.

Відомо, що після нової поставки, станом на липень 2020 року, підприємство виконало 50% державного контракту, підписаного з урядом.

Новини за темою: Завод "Укроборонпрому" виграв арбітраж у Стокгольмі на 8,3 млн доларів

Нагадаємо, СБУ викрила ексдиректора підприємства "Укроборонпрому" на розтраті 5 млн грн держзамовлення. Правоохоронці встановили, що одне з підприємств, яке входить до складу концерну "Укроборонпром", отримало фінансування на закупівлю партії стрілецького озброєння, але отримані кошти використали не за призначенням.

Loading...