Український шахіст отримав пропозицію від Netflix на зйомку в серіалі "Хід королеви"

Чемпіон світу з бліцу та швидких шахів Василь Іванчук Фото з відкритих джерел

Українцю пропонували зіграти одну із ключових ролей

Команда найпопулярнішого серіалу Netflix "Хід королеви" пропонувала  шахісту зі Львова, чемпіону світу з бліцу та швидких шахів Василю Іванчуку участь в проєкті. Про це він розповів в інтерв'ю "Радіо Свобода". 

За словами українця, його розглядали на роль російського гросмейстера Василя Боргова, який у фінальному епізоді серіалу зустрічається з головною героїнею, шахісткою Елізабет Хармон. Однак попри бажання та інтерес Іванчука, роль йому так і не дісталась.

"Мені написали на мейл, що от є така пропозиція – зіграти роль Боргова. З'ясував, що компанія солідна, що дійсно готується такий фільм. Тоді написав – що ви конкретно пропонуєте? Я повинен знати більш-менш обсяг роботи. Пройшов, можливо, тиждень між тим, як я отримав лист і відповів на нього. І вони відповіли – перепрошуємо, ми вже знайшли іншого актора на цю роль", – зазначив шахіст.

Новини за темою: Геральт тікає від Різдва: Netflix опублікував кумедний ролик "Відьмака"

Слід зауважити, що на цьому участь Іванчука в проєкті не закінчилася, адже тринадцятий чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров, який був консультантом творців серіалу, вирішив покласти в основу фінальної партії всього серіалу реальний шаховий поєдинок.

Йдеться про зустріч Василя Іванчука та американського шахіста Патріка Вольфа, яку вони зіграли у 1993 році, тоді партія закінчилася нічиєю.

Новини за темою: Археологи у Шотландії знайшли дошку для гри у «шахи вікінгів»

Нагадаємо, раніше американська стрімінгова компанія Netflix назвала новий найпопулярніший серіал цього року, ним став "Ферзевий гамбіт" або, в іншому перекладі, "Хід королеви". 

Loading...