live

Український курсант став найкращим міжнародним студентом Королівської академії Великої Британії

Українець представляв Королівську академію на міжнародних змаганнях із баскетболу та тренував команду з боксу

Курсант з Одеської військової академії Антон Совенко став найкращим іноземним випускником Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в місті Сандгерст. Про це повідомляє пресслужба посольства Британії в Україні у Facebook.

"Другий рік поспіль українські курсанти отримують особливі відзнаки Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в м. Сандгерст. Так, цього року Антон Совенко з Військової академії в Одесі отримав відзнаку найкращого закордонного випускника за показниками військової, академічної та практичної підготовки", - йдеться у повідомленні.

Молодий чоловік представляв Королівську академію Сандгерст на міжнародних змаганнях із баскетболу та тренував команду з боксу.

Як відомо, у минулому 2019 році Артем Бараненко, курсант Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, отримав "Шаблю найкращого закордонного випускника" Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в Сандгерсті. Він став першим українцем, який удостоївся цієї високої відзнаки в стінах цього закладу. Королівська академія приймає слухачів з України з 1997 року.

Раніше повідомлялося, що український студент Валентин Лавренюк підписав контракт із письменником Стівеном Кінгом, викупивши за 1 долар права на екранізацію його оповідання "Велотренажер" (2008) в рамках програми Dollar Baby.

Loading...