Українського блогера затримали в Індонезії і хочуть видати Росії, – журналіст

Михайло Орєшніков Фото з відкритих джерел

Михайло Орєшніков був затриманий Інтерполом в аеропорту Джакарти

В Індонезії затримали українського блогера Михайла Орєшнікова, готується екстрадиція до Російської Федерації. Про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко у своєму Telegram.

За словами журналіста, 6 листопада 2020 року громадський діяч, блогер і музикант, громадянин України Михайло Орєшніков був затриманий Інтерполом в аеропорту Джакарти (Індонезія) на вимогу РФ, в результаті чого днями може статися екстрадиція Михайла в Росію.

"Михайло Орєшніков, колишній громадянин РФ – активний діяч руху спротиву. У 2014 році відкрито виступав проти окупації Криму та інформував спільноту про злочини т. зв. "зелених чоловічків" в Україні. За свої дії неодноразово був затриманий поліцією РФ та катований. Після погроз життю виїхав до України. Маючи українське коріння, у 2016 році Михайло отримав українське громадянство, а перед тим, згідно із законом, відмовився від громадянства РФ.

В аеропорті Джакарта при затриманні у нього були вилучені українські документи, а в акті затримання і подальших документах його записали громадянином РФ. Йому було заборонено зв’язуватись з українським посольством та перші тижні його тримали в одиночній камері з обмеженням у будь-яких правах (зв’язок, прогулянки, інформація)", - повідомив Цаплієнко.

Новини за темою: Доньку блогерки-телеведучої викрали заради викупу в 200 тис. доларів

Раніше повідомлялося, що кримськотатарського блогера, цивільного журналіста і медіакоординатора громадянського руху "Кримська солідарність" Нарімана Мемедемінова звільнили з колонії-поселення №8 в селищі Садковський (Ростовська область, РФ) після того, як він відбув термін ув'язнення.

Loading...