Українські слідчі знайшли свідків, із показів яких видно невинуватість Марківа, – Аваков

За словами міністра, правоохоронці знайшли колишню прессекретарку "народного мера" Слов'янська

Арсен Аваков МВС України


Українське слідство знайшло низку важливих свідків, які дають покази, з яких чітко видно невинуватість ув’язненого в Італії українського нацгвардійця Віталія Марківа. Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час брифінгу.

За словами Авакова, правоохоронці знайшли свідків, важливих для встановлення картини загибелі журналістів. Зокрема, йдеться про жінку, яка працювала прессекретарем так званого "народного мера" Слов’янська В’ячеслава Пономарьова. Аваков повідомив, що вона контактувала із загиблими фотокореспондентом Андреа Рокеллі і його перекладачем Андрієм Мироновим під час їхньої поїздки до так званої "ДНР". Цей свідок кілька років живе в Італії, і тому за запитом суду може дати свідчення.

Крім того, міністр нагадав, що італійський суд розгляне апеляційну скаргу нацгвардійця Віталія Марківа через місяць. Водночас Аваков назвав "абсурдним" звинувачення українського військового у вбивстві журналістів на Донбасі у 2014 році.

Новини за темою: Денісова просить Італію забезпечити права і свободи нацгвардійця Марківа

Нагадаємо, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков провів розмову із засудженим в Італії військовослужбовцем Національної гвардії України Віталієм Марківим. Зокрема, вони обговорили підготовку до засідання апеляційного суду щодо його вироку, який відбудеться 28 вересня в Мілані.

 

Loading...