Українські школи готові до дистанційного навчання на випадок великої хвилі COVID-19, - Зеленський

Володимир Зеленський Офіс президента

Водночас президент погодився, що ніщо не може замінити "живу школу"

Президент Володимир Зеленський заявив, що українські школи готові до навчання у форматі онлайн, якщо в країні буде велика хвиля коронавірусу COVID-19. Про це він розповів під час зустрічі зі ЗМІ у Полтавській області, повідомляє "Українська правда. Життя".

"Я розумію, що школа онлайн – це не вихід, тому що для дітей головне – це спілкування, це дійсно діалог і це дійсно відчуття свободи. Саме такої свободи і спілкування ти можеш навчитись тільки в школі. І краще, я впевнений, знання сприймаються, коли ти бачиш вчителя, коли вчитель до тебе підходить. Замінити живу школу на школу онлайн неможливо. Хоча ми готові до такого формату, якщо буде велика хвиля COVID-19", – сказав Зеленський.

Новини за темою: У Тернополі запускають спецтролейбуси для школярів

Окрім цього, президент наголосив, що Україна однією з перших в Європі показала, "що таке школа онлайн".

"Ми експериментували, одні з перших у Європі показали, що таке школа онлайн, вона у нас працює, і школа TV. Чому ми робили TV, тому що, на жаль, на відміну від деяких чи багатьох країн, інтернету в нас в селах немає поки що. Але ми теж займаємося цією програмою", – зауважив Зеленський.

Новини за темою: В умовах карантину школи можуть самостійно переносити канікули, - МОН

Нагадаємо, напередодні заступник міністра цифрової трансформації з розвитку цифрової інфраструктури Олександр Шелест заявив, що в Україні понад 6 тис. шкіл не мають підключення до інтернету, через що виникають проблеми при переході навчального закладу на дистанційне навчання. Loading...