Українські прикордонники виявили кораблі ЧФ РФ у районі газових родовищ

ДПСУ

Усі матеріали узагальнено та передано до компетентних органів для відповідного реагування

Українські морські прикордонники зафіксували під час патрулювання у територіальному морі кораблі Чорноморського флоту Російської Федерації у районі газоконденсатних родовищ. Про це повідомляє пресслужба ДПСУ. 

Так, тактична група катерів і кораблі Морської охорони "Григорій Куроп’ятников" та "Павло Державін" здійснили обстеження у прилеглій та виключній (морській) економічній зоні, в тому числі в районах газоконденсатних родовищ. 

"В районі газоконденсатних родовищ виявлено присутність кораблів ЧФ РФ, при чому на тих, що ближче до ТОТУ, службу несуть і кораблі Берегової охорони ПС ФСБ РФ. Окрім охорони газовидобувних об’єктів, боронять "самовстановлений" кордон", - зазначили в пресцентрі ДПСУ.

Крім цього, на самопідйомних бурових установках були зафіксовані наявні ознаки продовження виробничої діяльності. У результаті цього всі матеріали було узагальнено та передано до компетентних органів для відповідного реагування.

Також планом виходу відпрацьовано комплекс артилерійських стрільб, стрільб з крупнокаліберної та стрілецької зброї, заходи протидиверсійної оборони корабля в морі.

Новини за темою: МЗС 22 травня подасть меморандум до трибуналу ООН проти Росії через захоплення українських моряків

Нагадаємо, минулого тижня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україна передала Міжнародному трибуналу ООН меморандум із доказовими матеріалами у процесі проти Росії.

 

Loading...