Українські підрозділи ППО вперше вестимуть "бій" з американським безпілотником MQ-9 Reaper

MQ-9 Reaper Facebook-сторінка Генштабу ЗСУ

Перехоплення апарата відбудеться на західному кордоні України

Українська протиповітряна оборона вперше перехоплюватиме американський розвідувально-ударний безпілотник MQ-9 Reaper. Про це повідомила пресслужба генштабу ЗСУ у Фейсбук.

Зазначається, що "бій" буде навчальним і відбудеться на західному кордоні України. Самі навчанні пройдуть у співпраці з Військово-повітряними силами США в Європі. При цьому метою заходу називають обмін досвідом у сфері протиповітряної оборони, зокрема, проведення практичного заняття з відслідковування, захоплення цілі на супроводження та імітації знищення безпілотника.

Як повідомив представник делегації Військово-Повітряних Сил США в Європі Кевін О’Браєн, це надасть підтримку українським підрозділам ППО в ході застосування наземних засобів зенітних ракетних військ повітряного командування. "Нам дуже важливо з вами співпрацювати. Адже двостороннє навчання розвиває успіхи спільних українсько-американських тренувань сил ППО упродовж серії навчань Чисте Небо", – сказав О’Браєн.

Новини за темою: У Києві провели масштабні антитерористичні навчання. Фото

Нагадаємо, нещодавно в Миколаївській області на полігоні "Широкий лан" відбулися тактичні навчання, під час яких використовувалися ударні безпілотники Bayraktar TB2 та ПТРК Javelin. Тоді БПЛА здійснювали розвідку й надавали цілевказівки на ураження цілей противника.

Loading...