Українська журналістика на цьому закінчилася: Кузьмін про Гордона і його інтерв'ю з Гіркіним

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Українська журналістика закінчилася після того, як Дмитро Гордон випустив екстрену заяву з приводу свого інтерв'ю з Ігорем Гіркіним (Стрєлковим). Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін.

"Подивився "офіційну заяву" Дмитра Гордона, в якій той, видаючи себе за агента СБУ, що працює за завданням керівництва країни під виглядом українського журналіста, намагається переконати глядачів у тому, що його інтерв'ю з Поклонською і Гіркіним насправді зовсім не інтерв'ю, а залегендовані розвіддопити. Як висловився сам герой-розвідник, флешки з компроматом, в сенсі, записи інтерв'ю, він вже передав керівництву СБУ і ГПУ і заявив, що вони, флешки, будуть використані українськими спецслужбами в Гаазькому суді як докази злочинів Росії проти України...

Мерзенне, огидне видовище. Це той самий клінічний випадок, коли пацієнт не може вирішити, куди йому: - до розумних чи до красивих, йому хрестик зняти або труси вдягнути, він за білих чи за червоних, чи тварюка він тремтяча або право має... Флешки... Докази в Гаазі.

Шановні панове-товариші керівники СБУ, ГПУ, СЖУ, ОПУ, патріоти та інші активісти! Ви поясніть, будь ласка, своєму підлеглому, колезі, побратиму і "щирому українцю" Гордону, що боягузтво, підлість і лицемірство зневажають всі люди, що поважають себе, незалежно від того є вони "браттями козацького роду" чи ні. На жаль, українська журналістика на цьому закінчилася. Про спецслужбу промовчу. І так все зрозуміло", - зазначив політик.