Недоказовий препарат проти COVID-19 будуть виробляти в Україні

Михайло Радуцький РБК-Україна

Радуцький висловив надію на те, що згодом Україна зможе виготовляти ліки на експорт

Українська фармацевтична компанія "Дарниця" пройшла державну реєстрацію на експериментальний препарат, що входить до протоколу лікування COVID-19. Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький у Facebook.

"Позитивна новина від української фарми. Наразі маємо рішення: фармкомпанія "Дарниця" пройшла державну реєстрацію на субстанцію гідроксихлорохін – експериментального препарату, що входить до протоколу лікування COVID-19", - зазначив Радуцький. 

За словами держпосадовця, це позитивний сигнал від українського фармацевтичного ринку. Адже таким чином Україна зможе забезпечувати громадян якісними й ефективними препаратами самостійно. Крім цього, це дасть можливість українським фармвиробникам швидко випустити на ринок необхідні ліки. 

Зокрема, Радуцький наголосив, що наразі в країні нараховується майже 150 вітчизняних фармацевтичних підприємств. Крім цього, політик висловив сподівання на те, що згодом Україна зможе виробляти якісний продукт на експорт та нарощувати ВВП.  

"Але це згодом, наразі – триває боротьба з COVID-19, і всі зусилля докладаються у цьому напрямку", - додав Михайло Радуцький. 

Нагадаємо, нещодавно у Міністерстві охорони здоров'я назвали ще один препарат для лікування коронавірусної хвороби COVID-19. За словами міністра Максима Степанова, препарат буде введений в перелік медичних засобів, які йдуть за програмою "Доступні ліки".

Loading...