Українська армія отримала кілька сотень нових вогнеметів

Зброя ефективна на відстані до одного кілометра

Випробування вогнемета РПВ-16 "Укроборонпром"

Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів достроково передав Міністерству оборони України партію із кількох сотень реактивних піхотних вогнеметів РПВ-16. Про це повідомила пресслужба "Укроборонпрому".

Зазначається, що минулого тижня зброя успішно пройшла випробування та підтвердила свої характеристики. "В ході бойових стрільб всі цілі були вражені відповідно до програми випробувань. Ці реактивні піхотні вогнемети високоефективні для прицільного враження легкої броньованої техніки та супротивника, який знаходиться в укритті, на відстані до одного кілометра", – повідомив очільник інституту Володимир Щербань.

Вогнемет РПВ-16 "Укроборонпром"

Також фахівці підприємства продемонстрували українським військовим модернізовану версію вогнемету. Передбачається, що зброя буде зручною та ефективною при виконанні бойових завдань Сил спеціальних операцій, спецпідрозділів СБУ та розвідувальних підрозділів десантно-штурмових військ.

Довідка

РПВ-16 – український реактивний піхотний вогнемет одноразового використання, розроблений Державним науково-дослідним інститутом хімічних продуктів у Шостці Сумської області. Усі елементи конструкції та складові частини виконані з вітчизняної сировини та матеріалів. На озброєння ЗСУ вогнемет прийнятий у 2017 році, а серійне виробництво зброї налагоджене з 2018 року.

Новини за темою: В Україні успішно випробували некеровані ракети РС-80. Відео

Раніше повідомлялося, що Київський завод "Маяк" розробив нову модель міномета, яку "Укроборонпром" може поставити на озброєння до кінця 2020 або у 2021 році. Наразі нова зброя проходить останні стадії випробування.

Loading...