Українка потрапила до списку 100 найбільш впливових жінок року

У 2015-му Анастасія Волкова переїхала до Австралії

Уродженка України, підприємиця Анастасія Волкова потрапила до списку найбільш впливових та надихаючих жінок року за версією ВВС. Про це повідомляє "BBC News Україна". 

Згідно з повідомленням, Волкова є засновницею стартапу Flurosat, який надає технологічні послуги аграрному бізнесу в різних країнах світу. Цей проєкт працює за підпискою і допомагає фермерам отримувати різноманітні дані про стан їхнього врожаю.

Слід зауважити, що Flurosat частково створюється в Україні, саме тут працює команда розробників проєкту, а загалом його послугами користується понад тисяча компаній з 15 країн світу.

Як зазначається, Flurosat аналізує супутникові знімки полів, фотографії з дронів, застосовує технології штучного інтелекту і на основі отриманої інформації радить фермерам, як краще поводитися із врожаєм.

Новини за темою: Етнічна українка, відкритий темношкірий гей, жінка-трансгендер та інші: Топ-5 найцікавіших сенаторів, обраних у США в 2020 році

Зокрема, користувач може отримати підказки та рекомендації щодо поливу, використання добрив, потенційної дохідності його поля тощо. Також система дає змогу виявити потенційні проблеми із врожаєм задовго до того, як вони стануть помітні неозброєним оком. 

"Ми даємо фермерам рекомендації - кажемо, наприклад, що ось у цій частині поля рослини зневоднені. А на іншій - виснажені і потребують добрив", - розповіла українка в одному зі своїх інтерв'ю.

Окрім цього, влітку 2020 року Волкова була внесена виданням MIT Technology Review до списку новаторів віком до 35 років.

Вищу освіту українка здобула в Національному авіаційному університеті у Києві, згодом отримала ступінь магістра в Варшавському технологічному університеті, а у 2015 році переїхала до Австралії, щоб займатися наукою. У 2018 році вона захистила докторську дисертацію в Сіднейському університеті.

Новини за темою: Опубліковано довгі списки літературної премії "Книга року ВВС-2020"

Нагадаємо, нещодавно вперше у сфері судноплавства обличчям всесвітньо відомої південнокорейської компанії PANASIA стали дівчата-українки, телеведучі, "Міс Україна Інтернешнл – 2016" і "Міс Україна Інтернешнл – 2019" - сестри Вікторія і Марина Кіосе.

Loading...