live

Україна знаходиться на порозі піку захворюваності на коронавірус, - Степанов

Максим Степанов. Фото: oda.odessa.gov.ua

В активних фазах пандемії кількість пацієнтів різко зростає

Україна знаходиться на порозі піку захворювань коронавірусною хворобою. Про це у відеозверненні заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

За його словами, в активних фазах пандемії кількість пацієнтів різко зростає, що призводить до критичного навантаження медичної системи.

“Зараз ми знаходимося на порозі піку коронавирусної хвороби в Україні. В активних фазах пандемії кількість пацієнтів різко зростає, критично навантажуючи медсистему. Кількість пацієнтів зростає настільки, що не вистачає ні лікарів, ні медикаментів, ні місць в лікарнях. На жаль, таке сталося у багатьох країнах, тому закликаю вас ретельно дотримуватися нових правил карантину та самоізоляції", - заявив Степанов.

Також міністр зазначив, що розуміє, що сидіти вдома четвертий тиждень "нелегко", проте зараз про завершення карантину говорити зарано.

"Звісно, сидіти вдома четвертий тиждень нелегко. Це дійсно важко, але краще пережити дискомфорт вдома здоровим, ніж, не дай Боже, захворіти. Говорити про те, коли завершиться карантин, поки що зарано", - підкреслив він.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров'я закликала керівництва країн, де прийняті обмежувальні заходи через епідемією коронавірусу, не знімати їх занадто рано.

 

Loading...